Amaiva Čaj na Kardio (Cardio) 160g

Variant:
€14,60 €12,17 bez DPH
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: 145_1011973976
Amaiva Čaj na Kardio (Cardio) 160g
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 eur
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Pomôžeme ti s výberom
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom do 2 dní
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Cardio čaj - skutočná záležitosť srdca

Úžasna bylinná zmes s bylinkami ako sú imelo, mučenka a listov hlohu pomáha stabilizovť kardiovaskulárny systém prirodzeným spôsobom. Cardio čaj je ideálnym doplnkom k výživovému doplnku Cardio a podporuje zdravší životný štýl. Bez umelých príchutí alebo prísad.

 

Počúvajte svoje srdce
Naše srdce je mimoriadny sval. Od narodenia po smrť bije bez prestávky. Celým našim telom sa musí nepretržite prepravovať 5 až 6 litrov krvi. Je to až neuveriteľné. Preto sa starajme o naše srdiečko a predchádzajme stresu a nezdravému životnému štýlu života.

 

Zloženie: Imelo, mučenka, listy hlohu, škorica, fenikel, mäta, zázvor, koreň sladkého drievka, ibištek, pomarančová kôra, klinčeky, červené korenie, kvety harmančeka, kardamóm.

Pôvod: Z certifikovaného ekologického pestovania.

Forma: Sypaný čaj v ochrannom boxe s čerstvou vôňou.

Príprava: Nasypte pol čajovej lyžičky do šálky a zalejte horúcou vodou o teplote 80 °C. Nechajte lúhovať 3-5 minúty a potom scedte.

 

Imelo
Imelový čaj reguluje krvný tlak, zmierňuje kŕče a pomáha proti srdcovému zlyhaniu.

Mučenka
Mučenka má upokojujúci, antispasmodický a antihypertenzívny účinok. Všetko je to vďaka flavonoidom, kyseline protokatechovej, kyseline p-hydrobenzoovej, kyseline kávovovej a malého množstva esenciálneho oleja.

Listy hlohu
Listy hlohu majú rôzny účinok na srdce a cievy. Jedným z dôležitých účinkov je, že podporujú zvýšenie srdcového výkonu (pozitívnu inotropiu) a zrýchlenie srdcového vedenia ovplyvnením špecifických kanálov a receptorov v srdci.

 

Čaje Amaiva sú namiešávané podľa receptov z najstaršieho liečiteľského umenia na svete.
Ajurvéda je poznanie života a je jednou z najstarších liečebných metód na svete. Termín pochádza zo sanskrtu a je zložený zo slov Ayus (život) a Veda (poznanie), ktoré sa doslova prekladajú ako životná múdrosť alebo veda o živote.

Naše špeciálne čajové zmesi sú založené na rôznych tradičných spisoch, ktoré sme "preložili" spolu s ajurvédskymi lekármi. To znamená, že naše recepty obsahujú veľa domácich bylín.


Všetky čaje sú pre vás láskyplne namiešané a vlastnosručne naplnené v spoločnosti Amaiva v Mníchove. Použité byliny a suroviny sú dovezené z certifikovaných pestovateľských oblastí. Vďaka tomu garantujeme, že pri pestovaní nebolo použité genetické inžinierstvo, pesticídy alebo herbicídy.

Vždy dobrý pocit
Vo výrobkoch Amaiva sú použité iba prírodné zložky najvyššej kvality. Od výberu surovín až po balenie zabezpečujeme, aby sa životne dôležité živiny dostali ku Vám bezpečne a nepoškodené.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: