Amaiva Čaj na lepšie sústredenie (Brain Energy) 100g,230g

Variant:
€7,90 €18,17 od €7,90 €6,58 bez DPH €15,14 bez DPH od €6,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks) Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 148_1011973981 148_1011973982 Zvoľte variant
Amaiva Čaj na lepšie sústredenie (Brain Energy) 100g,230g
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 eur
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Pomôžeme ti s výberom
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom do 2 dní
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Intelektuálna práca je v dnešnej dobe čoraz dôležitejšia. Naše kognitívne schopnosti sú závislé od výkonu nášho tela. Ako základ tejto výnimočnej zmesi sme zvolili zelený čaj. Na rozdiel od kávy nestimuluje, ale posilňuje intelektuálne vnímanie a obsahuje mnoho dôležitých mikroživín. Zelený čaj už v mnohých štúdiách ukázal, že má pozitívny vplyv na schopnosť myslieť a učiť sa. S pridaním cenných rastlín, byliniek a korenia sa bylinná zmes Brain Energy pomáha lepšie sa sustrediť a zostať duševne v pohode.

Zloženie: Zelený čaj, škorica, fenikel, mäta pieporná, zázvorové kúsky, koreň sladkého drievka, ibištek, pomarančová kôra, klinčeky, kvety harmančeka, kardamóm.

Pôvod: Z certifikovaného ekologického pestovania.

Forma: Sypaný čaj v ochrannom boxe s čerstvou vôňou.

Príprava: Nasypte pol čajovej lyžičky do šálky a zalejte horúcou vodou o teplote 80 °C. Nechajte lúhovať 3-5 minúty a potom scedte.

 

Zelený čaj
Na rozdiel od kávy alebo čierneho čaju, zelený čaj jemne stimuluje. Mnohé štúdie už potvrdili, že zelený čaj má pozitívny vplyv na schopnosť myslieť a učiť sa.

Škorica
Škorica je skutočným detoxikačným zázrakom a podporuje vylučovanie kyselín.

Kvety harmančeka
Štúdie dokazujú, že harmanček obsahuje látky, ktoré pôsobia na rovnaké oblasti mozgu a nervový systém ako lieky proti úzkosti. V kombinácii so stimulujúcim zeleným čajom pomáhajú kvety harmančeka dostať sa do „toku“, ktorý je tak dôležitý v duchovnej a tvorivej práci.

 

Čaje Amaiva sú namiešávané podľa receptov z najstaršieho liečiteľského umenia na svete.
Ajurvéda je poznanie života a je jednou z najstarších liečebných metód na svete. Termín pochádza zo sanskrtu a je zložený zo slov Ayus (život) a Veda (poznanie), ktoré sa doslova prekladajú ako životná múdrosť alebo veda o živote.

Naše špeciálne čajové zmesi sú založené na rôznych tradičných spisoch, ktoré sme "preložili" spolu s ajurvédskymi lekármi. To znamená, že naše recepty obsahujú veľa domácich bylín.


Všetky čaje sú pre vás láskyplne namiešané a vlastnosručne naplnené v spoločnosti Amaiva v Mníchove. Použité byliny a suroviny sú dovezené z certifikovaných pestovateľských oblastí. Vďaka tomu garantujeme, že pri pestovaní nebolo použité genetické inžinierstvo, pesticídy alebo herbicídy.

Vždy dobrý pocit
Vo výrobkoch Amaiva sú použité iba prírodné zložky najvyššej kvality. Od výberu surovín až po balenie zabezpečujeme, aby sa životne dôležité živiny dostali ku Vám bezpečne a nepoškodené.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: