Amaiva Základný čaj na očistu tela (Quick Basic) 90g,220g

Variant:
€7,90 €14,90 od €7,90 €6,58 bez DPH €12,42 bez DPH od €6,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 141_1011973963 141_1011973968 Zvoľte variant
Amaiva Základný čaj na očistu tela (Quick Basic) 90g,220g
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 eur
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Pomôžeme ti s výberom
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom do 2 dní
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Základný čaj na očistu tela prirodzene pomáha vyrovnať rovnováhu medzi kyselinami a zásadami v tele.

Je ideálnym doplnkom k základnému prášku Quick Basic. Čajová zmes podporuje telo pri odstraňovaní kyselín a pri tvorbe kyselinových pufrov.

Čaj obsahuje zdravé zložky, ako sú antioxidanty a polyfenoly, ktoré poskytujú prirodzenú ochranu buniek v tele.

Základný čaj od Amaivy je špeciálna čajová zmes a bola vyvinutá spolu s odborníkmi na výživu a alternatívnymi lekármi. Hlavný dôraz je kladený na efektívne a prirodzené odstraňovanie kyselín z tela a súčasne na vytváranie kyslých pufrov. Zelený čaj obsiahnutý v zmesi nielen deacidifikuje intracelulárne, ale aj príjemne stimuluje. Účinnosť v prípade hyperacidity rýchlo klesá.

Zloženie: Mate Green, zelený čaj Chun Mee, zelený Darjeeling, biely čaj Pai Mu Tan, Čínsky čaj Oolong, kúsky zázvoru, zelený Rooibos, bylina Tulsi, listy žihľavy, listy púpavy, prírodné príchute, bobule Aceroly, listy ostružiny, okvetné lístky ruží.

Pôvod: Z certifikovaného ekologického pestovania.

Forma: Sypaný čaj v ochrannom boxe s čerstvou vôňou.

Príprava: Nasypte pol čajovej lyžičky do šálky a zalejte horúcou vodou o teplote 70 - 80 °C. Nechajte lúhovať 3-5 minút a potom scedte.

Zelený čaj  má výrazný odkysľujúci účinok a deacidifikuje intracelulárne, čím vstupuje do vnútra bunky. Žihľava  je skutočným detoxikačným zázrakom a zaisťuje, že sa podporuje odstraňovanie kyselín. Púpava  dodáva organizmu rôznorodý výber živín a minerálnych látok, ako aj sekundárnych fytochemikálií a to vo veľkých množstvách.

 

Čaje Amaiva sú namiešávané podľa receptov najstaršieho liečiteľského umenia na svete.

Ajurvéda je poznanie života a je jednou z najstarších liečebných metód na svete. Termín pochádza zo sanskrtu a je zložený zo slov Ayus (život) a Veda (poznanie), ktoré sa doslova prekladajú ako životná múdrosť alebo veda o živote.

Naše špeciálne čajové zmesi sú založené na rôznych tradičných spisoch, ktoré sme "preložili" spolu s ajurvédskymi lekármi. To znamená, že naše recepty obsahujú veľa domácich bylín.


Všetky čaje sú pre vás láskyplne namiešané a vlastnosručne naplnené v spoločnosti Amaiva v Mníchove. Použité byliny a suroviny sú dovezené z certifikovaných pestovateľských oblastí. Vďaka tomu garantujeme, že pri pestovaní nebolo použité genetické inžinierstvo, pesticídy alebo herbicídy.

Vždy dobrý pocit
Vo výrobkoch Amaiva sú použité iba prírodné zložky najvyššej kvality. Od výberu surovín až po balenie zabezpečujeme, aby sa životne dôležité živiny dostali ku Vám bezpečne a nepoškodené.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: