Balančné stoličky a disky

Gaiam Nastaviteľná balančná stolička
€194,90
€162,42 bez DPH
Na dotaz

Vitajte vo svete aktívneho sedenia. Terapeutická stolička je výbornou a zdravou alternatívou kancelárskej stoličky. Vynucuje si správnu polohu sedenia a zároveň posilňuje naše...

Kód: 131
Gaiam Balančná stolička
€139,99
€116,66 bez DPH
Na dotaz

Vitajte vo svete aktívneho sedenia, ktoré Vám môže zmeniť život. Naše najpredávanejšie Balance Ball stoličky poskytujú celodennú ergonomickú podporu pre silnejší a zdravší chrbát.

Kód: 132
Gaiam Balančný vankúš
€36,99
€30,83 bez DPH
Na dotaz

Balančný vankúš Vás donúti k rovnováhe počas sedenia; jeho zaťaženie spôsobuje konštantné mikro-pohyby, ktoré posilnia držanie tela a zlepšia krvný obeh.

Kód: 129
3 položiek celkom

Pracujte na svojom tele, precvičte si chrbát alebo len seďte. Naše balančné stoličky pre aktívny balanc vám pomáhajú pri posilňovaní svalstva, zlepšovaní rovnováhy a dokonca aj pri zvyšovaní vytrvalosti. Tieto úžasné balančné stoličky môžete používať všade, kde potrebujete stoličku na sedenie. V práci, doma či ako pomôcku na precvičovanie svalstva. Ako balančné stoličky a posilňovače chrbtového svalstva Vám dávajú základ pre zdravú chrbticu: lepšie držanie tela, zvýšenú stabilitu a skvelý zmysel pre rovnováhu. Vaša chrbtica je vaše záchranné lano. Venujte jej svoj čas a starajte sa o ňu s láskou.

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 eur
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Pomôžeme ti s výberom
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom do 2 dní
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke