Haakaa Menštruačný kalíšok korálový, veľ.L - 30 ml

€17,50 €14,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom: odosielame ihneď (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: HA060
Haakaa Menštruačný kalíšok korálový, veľ.L - 30 ml
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 eur
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Pomôžeme ti s výberom
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom do 2 dní
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Haakaa Menštruačný kalíšok je ideálnou alternatívou pre ženy, ktoré hľadajú bezpečný, jednoduchý, ekonomický a ekologický spôsob, ako riadiť svoje menštruácie. Kalíšky Haakaa sú vyrobené zo 100% mäkkého a flexibilného silikónu. Neobsahujú BPA, chlór a iné chemikálie, ktoré sa nachádzajú v bežných vložkách a tampónoch.

Náš Menštruačný kalíšok pohodlne sedí vo vagíne a vytvára zátku, ktorá zhromažďuje vašu menštruačnú krv. Alternatívne metódy, ako sú tampóny, absorbujú aj vaginálne tekutiny, čo môže narušiť jemnú PH a bakteriálnu rovnováhu vo vagíne, čo vedie k opuchom, suchosti a zápachu. Menštruačné kalíšky Haakaa môžete nosiť bez prerušenia až 12 hodín a môžete ich opakovane používať!

Krátky opis:

  • 100% vysokokvalitný, potravinársky silikón
  • Opakovane použiteľné, pohodlné a bezpečné.
  • Úsporné.
  • Dve veľkosti pre všetky ženy.
  • Ľahko sa čistí.
  • Balenie obsahuje pevné puzdro na prenášanie a úložné textilné vrecko.

 

Postup použitia (pred použitím Flow Cup si prečítajte nižšie uvedené pokyny):

Predtým, ako vezmete do rúk menštruačný kalíšok uistite sa, že máte čisté ruky. Pred prvým použitím vysterilizujte svoj menštruačný kalíšok vrením vo vriacej vode po dobu 3-5 minút. Po vysterilizovaní z neho vylejte prebytočnú vodu a vysušte ho. Nájdite si polohu, ktorá je pre vás pohodlná. Na toalete môžete stáť, sedieť alebo si vyložiť jednu nohu pre ľahšie vloženie kalíška. Všetky tieto polohy sú vhodné, dôležité je, aby ste bola uvoľnená. Položte prst na horný okraj prietokového pohára a zatlačte ho do stredu, čím vytvoríte tvar trojuholníka. Vďaka tomu je horný okraj oveľa menší na vloženie. Zložený pohárik pevne držte v jednej ruke a jemne ho zasuňte do pošvy pod priamym uhlom. Uistite sa, že kalíšok ostáva zložený, až kým sa úplne nedostane do pošvy. Následne nechajte kalíšok otvoriť a skontrolujte, či okolo základne nie sú záhyby alebo priehlbiny. Váš menštruačný kalíšok bude vložený správne, ak pocítite odpor z vakuového tesnenia kalíška.


Ako menštruačný kalíšok odstrániť:

Uistite sa, že máte čisté a suché ruky. Jemne potiahnite za driek kalíška, až kým nedosiahnete spodok pohára. Jemne zatlačte dno kalíška, aby ste odstránili podtlak a jemne ho ťahajte smerom nadol, až kým sa kalíšok neodstráni. Pred opätovným vložením vyprázdnite svoj kalíšok do WC a vypláchnite ho vodou. Po ukončení menštruácie vysterilizujte menštruačný kalíšok vrením vo vode po dobu 2-3 minút a po osušení ho vložte späť do puzdra.

Rozmery produktu:

Malý: 4,2 cm x 6,3 cm
Veľký: 4,5 cm x 6,6 cm (odporúčané pre ženy nad 30 rokov alebo po pôrode)

Upozornenie: Pravidelne kontrolujte stav menštruačného kalíška. Ak výrobok vykazuje nejaké známky poškodenia, okamžite ho vymente. Ak pociťujete pri používaní tohto produktu akékoľvek bolesti alebo nepríjemné pocity, prestaňte ho používať a poraďte sa so svojím lekárom. Na čistenie Flow Cupu nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani tablety na báze bielidla. Aby ste minimalizovali riziko syndrómu toxického šoku, nenechávajte ho vložený dlhšie ako 12 hodín.

Z hygienických dôvodov sa tento produkt nedá vrátiť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: