Mala Spirit Náhrdelník AQUAMARIN MALA s Howlitom

€98 €81,67 bez DPH
Dostupnosť: Na objednávku: k dispozícii do 2-3 týždňov (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 957
Mala Spirit Náhrdelník AQUAMARIN MALA s Howlitom
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 eur
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Pomôžeme ti s výberom
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom do 2 dní
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Mala náhrdelník AKVAMARÍN dopĺňa Howlite, strieborné doplnky a posvätné korálky Rudraksha. Hovoríme jej „Intuitívna mala“. Už pred tisíckami rokov Hindi obajvili silu posvätných korálok Rudraksha. Korálky Rudraksha Mala sa v mnohých kultúrach považujú za posvätné. Ponúkajú svojmu nositeľovi pokoj, jasnosť a smer, čím dávajú priestor pre pozitívnu energiu a myšlienky. Menšie korálky Rudraksha sú najzriedkavejšie a najsilnejšie z hľadiska energie. Rudraksha sa stále používa na vyrovnávanie energii.

Akvamarín: Osviežujúca, skutočná sila Akvamarínu je zameraná na zvýšenie povedomia. S vodou ako jej prvkom a darmi ochrany a večnej mladosti očisťuje naše emocionálne procesy a dáva nám ľahkosť a duchovný rast. Akvamarín prehlbuje naše vnútorné poznanie.

Akvamarín je v mala náhrdelníku podporený Howlitom a striebrom.

Howlite upokojuje naše emócie a ukazuje nám cestu k vyššej frekvencii lásky. Pomáha nám prijať seba a učí nás počúvať hlas nášho srdca.

Počet mala korálikov: 108 (sú ručne viazané)
Dĺžka náhrdelníka: okolo 50 cm
Veľkosť korálikov Rudraksha: 7,5 mm

Každý náhrdelník mala je láskyplne, ručne vyrobený z originálnych mala korálikov od Aum Rudraksha Designs na Bali. Mala korálky sú autentické, starostlivo zozbierané a eticky vyrobené a viazané.

Pretože každý mala náhrdelník a náramok sa vyrába ručne a používajú sa prírodné produkty, žiadne dva výrobky nie sú úplne rovnaké.  Použité drahokamy sa môžu líšiť farbou, tvarom a veľkosťou.

Každý náramok a náhrdelník je po zhotovení posvätený.

Upozorňujeme, že produkty a význam kryštálov nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek ochorení. Môžu byť použité ako duchovná podpora pri liečení a za výsledky sú zodpovední výlučne ich nositelia.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: