Mala Spirit Náhrdelník AQUAMARINE MALA

štandardná cena: €129 –40 % €77 €64,17 bez DPH
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: 935
Mala Spirit Náhrdelník AQUAMARINE MALA
Mala Spirit Náhrdelník AQUAMARINE MALA
€129 –40 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 eur
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Pomôžeme ti s výberom
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom do 2 dní
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Mala náhrdelník Akvamarín je doplnený o korálky chalcedónu, olivínu, citrínu a jantáru. Pred tisíckami rokov hinduisti objavili silu posvätných guličiek Rudraksha. Korálky Rudraksha Mala sa v mnohých kultúrach považujú za posvätné. Korálky Rudraksha ponúkajú pokoj, čistotu a smer, takto dávajú priestor pre pozitívnu energiu a myšlienky. Menšie guľky Rudraksha sú najvzácnejšie a najsilnejšie z hľadiska energie.

Akvamarín: Jeho osviežujúca a skutočná sila je zameraná na zvýšenie povedomia. S vodou ako jeho prvkom a darmi ochrany a večnej mladosti očisťuje naše emocionálne procesy a dáva nám ľahkosť a duchovný rast.

Akvamarín prehlbuje naše vnútorné poznanie. Táto krásna mala sa volá „Vlny oceánu“.

Akvamarín podporujú ďaľšie minerály ako Chalcedón, Olivín, Citrín a Jantár. Chalcedón napomáha bezproblémovej komunikácii a Olivín chráni a energeticky čistí. Teplo poskytuje Citríne a o staré „vedomosti“ sa stará Jantár.

Počet mala korálikov: 162 (108+54) a zakončenie guru korálikom (ručne viazané)
Dĺžka náhrdelníka: okolo 46 cm
Veľkosť korálikov Rudraksha: 4 mm

Každý náhrdelník mala je láskyplne, ručne vyrobený z originálnych mala korálikov od Aum Rudraksha Designs na Bali. Mala korálky sú autentické, starostlivo zozbierané a eticky vyrobené a viazané.

Pretože každý mala náhrdelník a náramok sa vyrába ručne a používajú sa prírodné produkty, žiadne dva výrobky nie sú úplne rovnaké.  Použité drahokamy sa môžu líšiť farbou, tvarom a veľkosťou.

Každý náramok a náhrdelník je po zhotovení posvätený.

Upozorňujeme, že produkty a význam kryštálov nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek ochorení. Môžu byť použité ako duchovná podpora pri liečení a za výsledky sú zodpovední výlučne ich nositelia.

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: