Mala Spirit Náhrdelník MEDITATON MALA

€26 €21,67 bez DPH
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: 942
Mala Spirit Náhrdelník MEDITATON MALA
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 eur
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Pomôžeme ti s výberom
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom do 2 dní
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

'Meditačný mala náhrdelník' je meditačná mala, ktorá je vzhľadom na veľkosť korálikov Rudraksha ideálna na počítanie mantry počas meditácie. Mala vám pomáha, aby ste sa uzemnili a sústredili sa na meditáciu. Náhrdelník je vyrobený zo 108 ručne viazaných korálikov Rudraksha o velkosti 10 mm a guru korálka na konci, nad červeným strapcom.

Hinduisti objavili silu korálikov Rudraksha pred tisíckami rokov. V mnohých kultúrach sa považujú za posvätné. Dávajú nositeľovi pokoj, jasnosť a smer a tým dávajú priestor pozitívnym silám a myšlienkám. Čím je Rudrakša menšia, tým je energia vzácnejšia a silnejšia.

Počet mala korálikov: 108, ručne viazané
Dĺžka náhrdelníka: okolo 64 cm
Veľkosť korálikov Rudraksha: 10 mm

Každý náhrdelník mala je láskyplne, ručne vyrobený z originálnych mala korálikov od Aum Rudraksha Designs na Bali. Mala korálky sú autentické, starostlivo zozbierané a eticky vyrobené a viazané.

Pretože každý mala náhrdelník a náramok sa vyrába ručne a používajú sa prírodné produkty, žiadne dva výrobky nie sú úplne rovnaké.  Použité drahokamy sa môžu líšiť farbou, tvarom a veľkosťou.

Každý náramok a náhrdelník je po zhotovení posvätený.

Upozorňujeme, že produkty a význam kryštálov nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek ochorení. Môžu byť použité ako duchovná podpora pri liečení a za výsledky sú zodpovední výlučne ich nositelia.

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: