Manduka EKO Lite yoga mat 4mm CHARCOAL - 180x61x0,4 cm

€75 €62,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 416
Manduka EKO Lite yoga mat 4mm CHARCOAL - 180x61x0,4 cm
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 eur
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Pomôžeme ti s výberom
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom do 2 dní
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Podložka Manduka EKO Mat Lite 4 mm poskytuje prirodzene priľnavý povrch. Ekologická podložka na jogu je bez PVC a toxických plastifikátorov. Pri výrobnom procese neboli použité žiadne toxické chemikálie na zmäkčenie gumy. Ak sa rohož eKO zlikviduje a biodegraduje, nezanechá toxický zvyšok. Namiesto použitia syntetického polyesteru na vystuženie podložky bola použitá zmes polyesteru a prírodnej bavlny. Podložky sú na 99% bez latexu, vďaka čomu sú bezpečné na použitie pre väčšinu ľudí s citlivosťou na latex. Technológia Catch-Grip poskytuje dokonalú rovnováhu priľnavosti a odporu, vďaka čomu sa môžete nechať bezstarostne unášať.


Krátky opis:

 • Ponúka bezkonkurenčnú priľnavosť za mokra aj v tých najťažších podmienkach.
 • Najodolnejšia podložka na jogu z prírodného kaučuku na trhu.
 • Vyvinutá učiteľmi jogy počas 4 rokov.
 • Vyrobená z prírodného kaučuku získaného s ohľadom na životné prostredie.
 • Navrhnuté tak, aby poskytovali dokonalú kombináciu pohodlia a priľnavosti aj v priebehu komplikovaných asán.
 • Na 99% bez latexu. Neodporúča sa však pre osoby s citlivé na latex.
 • Neobsahuje PVC a žiadne škodlivé zmäkčovadlá.
 • Rozmery: 180 x 61 x 0,4 cm
 • Hmotnosť: 2,3 kg

Na povrchu podložky sa nachádza špeciálna vrstva, ktorá zabraňuje prenikaniu vlhkosti do podložky a udržuje ju tak čistú a v dobrom stave dlhšie ako iné rohože z prírodného kaučuku. Prírodný kaučuk poskytuje čiastočnú protišmykovosť, ale vzhľadom nato, že neabsorbuje pot, odporúčame podložku doplniť o uterák Equa® alebo uterák Yogitoes®, ktorý absorbuje vlhkosť a zároveň zvyšuje priľnavosť pri cvičení. Starostlivosť:
Čistenie:  Po každom tréningu na vyčistenie a prevoňanie podložky použite Manduka's mat Wash & Refresh. Po očistení ju utrite čistou handričkou. Raz mesačne je vhodné použiť prípravok Manduka's natural rubber yoga mat restore, ktorý zabezpečuje, aby guma ostala funkčná. Naneste čistič a nechajte ho 5 minút pôsobiť. Po vyčistení utrite čistou handričkou. Na dôkladné vyčistenie použite čistiaci prostriedok Manduka botanical cleaner.

 • NEVKLADAJTE eKO podložku do práčky, pretože to povzbudí rozklad materiálu (biologický rozklad) a poškodí podložku.
 • Sériu eKO® NENAMÁČAJTE a ani neponárajte do vody a nečistite so soľným roztokom.
 • Použitie série eKO® v horúcom prostredí môže gumu vysušiť, čím sa zníži pružnosť materiálu. Preto je potrebné pravidelne používať prostriedok Manduka's natural rubber yoga mat restore, ktorý zabezpečí, aby guma ostala funkčná.

Skladovanie: Nenechávajte rohož vystavenú nadmernému množstvu slnečného žiarenia. Ak je podložka mokrá, nechajte ju pred zvinutím uschnúť. Pred položením podložky na podlahu sa vždy presvedčte, či je vaša podložka a podlaha úplne suchá. Mokrá rohož alebo mokrá podlaha môžu spôsobiť zafarbenie podlahy.

Upozornenie: Vzhľadom na svoju biologicky odbúrateľnú povahu sa séria eKO® neodporúča pre každodenné intenzívne cvičenie. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: