Mis Yoga Podložka na jogu z mikrovlákna Chill Forest 3 mm

€69,90 €58,25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Kód: MY004
Mis Yoga Podložka na jogu z mikrovlákna Chill Forest 3 mm
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 eur
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Pomôžeme ti s výberom
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom do 2 dní
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Nech vo vás prebýva ticho lesa. Zeleň a príroda sú ako stvorené na jogu a  meditáciu. Nádych a výdych. Cítite ten pokoj prúdiaci z vášho vnútra?

Jogamatky Mis Yoga o rozmere 183x61 cm a hrúbke 3 mm sú kombináciou kaučuku a mikrovlákna. Kaučuk je na 100% biologicky odbúrateľný, čo robí z podložky veľmi ekologické riešenie v súlade s myšlienkou značky.

Mikrovlákno nachádzajúce sa na povrchu podložky je mimoriadne príjemné na dotyk. Najväčšiu priľnavosť dosahuje pod vplyvom vlhkosti. To znamená, že najlepšiu priľnavosť na podložke dosiahneme, keď ju pred začiatkom cvičenia pokropíte vodou alebo si namočíte ruky. Čím tvrdšie cvičíte, tým je jogamatka pre Vaše telo stabilnejšia.

Špeciálne razenie na jeho spodnej časti navyše zaisťuje mimoriadnu stabilitu a ochranu Vašich kĺbov pri cvičení. Súprava obsahuje pohodlný čierny popruh na prenášanie karimatky. Naše rohože neobsahujú PVC a farby používané pri výrobe sú farby na rastlinnej báze na vodnej báze.

Materiály použité na výrobu jogamatky boli testované a certifikované nezávislým švajčiarskym inštitútom SGS. Podložky Mis Yoga neobsahujú toxíny, ťažké kovy, nebezpečné farbivá a zmäkčovadlá.

Súprava obsahuje: podložku Mis Yoga Chill Forest a pohodlný čierny popruh na prenášanie jogamatky.


Rozmery: 183 x 61 cm
Hmotnosť: 2,5 kg
Hrúbka: 3 mm

Starostlivosť o podložku: Naše rohože sú mimoriadne nenáročné na starostlivosť. Najlepšie je utrieť ho vlhkou handričkou a v prípade väčšieho znečistenia ho môžete umyť ručne na nízkej teplote bez použitia chemikálií a následne vysušiť bez toho, aby ste ho vystavovali priamemu slnečnému žiareniu.

Upozornenie: Ľudia alergickí na kaučuk by sa mali vyhýbať kontaktu s podložkou.

Záruka: Podložky z prírodného kaučuku sa vyznačujú výnimočnými protišmykovými vlastnosťami, no nemajú takú odolnosť voči oderu ako tie, ktoré sú vyrobené z materiálov menej šetrných k životnému prostrediu a nášmu zdraviu. Proces odierania spodnej vrstvy pri pravidelnom používaní podložky je úplne prirodzený a charakteristický pre gumu. Nejedná sa o výrobné chyby alebo chybu materiálu. Podložka vyrobená z prírodného kaučuku nie je nezničiteľná a po určitom čase, v závislosti od intenzity používania podložky, si budete musieť kúpiť novú.
Mikrovlákno, teda vrchná vrstva, sa môže poškodiť trením, napríklad klincami, šperkami, pri intenzívnom cvičení alebo medzi ásanami. Takéto poškodenie sa nepovažuje za výrobnú chybu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: