> Prečo nakupovať u nás?

1) Sme najlepší a aj napriek tomu sa snažíme byť ešte lepší :)

2) Ponúkame široký sortiment, ktorý stále na Vaše podnety rozširujeme, ale aj napriek rozširovaniu sortimentu sa snažíme byť autentický a záleží nám na kvalite našich produktov a Vašej spokojnosti.

3) Našim cieľom je sprostredkovať Vám tovar v tej najlepšej kvalite. Preto sa sústreďujeme na značky, ktoré nám dávajú zmysel.

4) 100% záruka vrátenia peňazí. Nákupom na www.yogami.sk nič neriskujete. Tovar môžete vrátiť do 14 dní od doručenia bez udania dôvodu a my Vám vrátime peniaze naspäť.

    Podrobnejšie informácie nájdete v našich obchodných podmienkach.

5) Internetový obchod www.yogami.sk je stále otvorený a v prípade akýchkoľvek otázok nás viete kontaktovať telefonicky alebo emailom.

6) Tovar uvedený ako tovar skladom odosielame nasledujúci pracovný deň. Doba doručenia je do 2 nasledujúcich pracovných dní. V prípade, ak je tovar na dotaz, obratom Vás informujeme o jeho doručení. Tovar s dodaním do 1-2 týždňov sa nachádza v externom sklade mimo SR. Odosielame ho hneď ako ho máme pripravený na odoslanie. S pravidla je to do 7 pracovných dní. V prípade, ak tento termín nevieme dodržať budeme Vás o tom vopred po uskutočnení objednávky informovať. 

Našim cieľom je čo najviac skrátiť dobu dodania a zabezpečiť Vašu maximálnu spokojnosť :)

V prípade, že v našej ponuke nenájdete to čo hľadáte, kontaktujte nás a my urobíme všetko preto, aby sme Vám pomohli. A ak to bude v našich silách doplníme do našej ponuky e-shopu aj daný tovar.

7) Tovar, ktorý nie je skladom priebežne naskladňujeme a vieme Vám ho v krátkom čase doručiť. Neváhajte sa pýtať, radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky.