YOGGYS Meditačný mala náhrdelník - lazurit a rudraksha

Ručne vyrobený meditačný mala náhrdelník s lazuritom a rudrakshou.

€67 €55,83 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: YO350
YOGGYS Meditačný mala náhrdelník - lazurit a rudraksha
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80 eur
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Pomôžeme ti s výberom
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom do 2 dní
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke

Podrobný popis

Ručne vyrobený meditačný mala náhrdelník s lazuritom a rudrakshou.

Lapis lazuli (Lazurit) otvára tretie oko a udržuje rovnováhu krčnej čakry. Uvádza fyzické, mentálne, emocionálne a duchovné roviny do stavu harmónie. Disharmónia medzi nimi môže viesť k depresii, nerovnováhe a strate zmyslu života. Navodená harmónia prináša pocit hlbokého vnútorného sebapoznania. Tento kameň rýchlo odstraňuje stres a prináša pocit hlbokého kľudu a mieru. Dodáva mimoriadnu vyrovnanosť a predstavuje kľúč k dosiahnutiu duchovných znalostí. Funguje ako účinný zosilňovač myšlienok. Stimuluje rozvoj tvorivých schopností. Uľahčuje vyjadrenie vlastného názoru a prináša harmóniu do konfliktov. Posilňuje milostné a priateľské vzťahy a pomáha vyjadrovať pocity a emócie. Odstraňuje utrpenie, krutosť a utrpenie. Lapis lazuli je ochranný kameň, ktorý umožňuje naviazať kontakt s duchovnými sprievodcami. Dokáže rozpoznať hrozbu duševného útoku, zastaví ho a vráti útočiacu energiu späť k svojmu zdroju.

Ličebné využitie: Potláča migrény a bolesti hlavy.  Blahodárne pôsobí na respiračný a nervový systém, krk, hlasivky, štítnu žľazu, orgány zaisťujúce detoxikáciu tela, kostnú dreň, detskú žľazu a imunitný systém. Účinkuje proti nespavosti a závratom. Znižuje krvný tlak.

Rudraksha je semeno exotického dreva populárne pri výrobe hinduistických a budhistických náramkov a náhrdelníkov Mala. Nazýva sa to aj Božie slzy, ktoré mal vyplakať vraj boh Shiva. Rudraksha vytvára pozitívnu energiu pre telo, myseľ a dušu. Dokáže zmeniť karmu nositeľa a prirodzene ho viedie po správne ceste, aby dosiahol stanovený cieľ. Vďaka tomu je jeho cesta jednoduchšia a rýchlejšia. Je nápomocný pri zvládaní stresu, pomáha pri odstraňovaní starostí a udržuje pokojnú a vyrovnanú myseľ. 

Krátky opis:

  • Vyrobené s láskou na Bali.
  • Ku každej male dostanete ako DARČEK originálnu bavlnené vrecúško.
  • Strieborný doplnok (Ag 925/1000) - LOGO YOGGYS

 

Parametre:

Farba Modrá, Hnedá
Materiál Lazurit, Rudraksha
Dĺžka 51 cm (108 korálikov)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: